top of page

2020'de En Sevdiklerim.. (Go Fuck Yourself 2020)Boomer'lar hiç boşuna biz ikinci dünya savaşı gördük falan demesin. Rol çalmasın.


Hayallerimizi çalan, olmayan anksiyetemizi coşturan, stres levelimizi yükselten, normalin ne olduğunu unutturan vs vs kısacası olmamasını isteyeceğimiz ve hayatımızdan bir seneyi çalan 2020'yi geride bırakıyoruz. Muhtemelen bu lanet yılın bizden aldıklarının sancısını 2021'in büyük çoğunluğunda yaşayacağız.

Şimdiden, bu seneyi sağ atlatanlara geçmiş olsun. Covid-19 sebebiyle hayatını kaybedenler ve yakınları için üzgünüm.


2020 büyük umutlarla başladı.. Belçika Danteli doğdu :) Bu bloğu açarken daha görsele dayalı, video, vlog tarzı işler yapabileceğim hayaliyle açtım. Maalesef 9 Mart'dan bu yana pub'ların kapısından adım atmadım. Ama o günler de gelecek...


Evet 2020 yılında 28 tane blog yazısı yayınlamışım. İnanın ki her birini özenerek, sıkıcı olmamasına özen göstererek, alışılagelmişin dışında yazmaya çalıştım.


Yılın sonu itibariyle paylaşmaktan büyük mutluluk duyduğum yazıları, Instagram best nine ile birleştirerek paylaşıyorum.


*Birasal Gelişmeler > Haziran 2020 | "Birasal Gelişmeler" formatının ilk yazısı olması sebebiyle benim için çok özeldir. Birasal Gelişmeler 2021'de de devam edecek. https://www.belcikadanteli.net/post/birasal-geli%C5%9Fmeler-haziran-2020


*Galaxy'ler(!) Arası Yolculuk Görüntülüyoruz - Bomonti Filtresiz IPA | Eee böyleyken böyle yalan eleştirimizi yaparız.


*Röportaj | Hatay Kraft Birası -> Antiochs | İlk defa bir kraft bira markasının katkılarıyla röportaj benzeri bir yazı çıkardım. Tekrar teşekkürler Antiochs ailesi..


*Delikanlı ve Zilli; Bir Linç Kültürü Vakası ? | Bu olayı tarih yazdı, Belçika Danteli neden yazmasın :)


*Türk Bıracılığında "Meşeli" Vakası | Sene güzellik ve onun getirdiği mini bir kaos ile başlamıştı :)


*Trakyalılar Geldi - 'Trokya' | Bu bloğun ilk bir şekilde en çok okunan yazısı. 2020'nin güzel başlamasını sağlayan olaylardan da biri.

69 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page